Święty Mikołaj do wynajęcia dla firm szkół, przedszkoli i prywatnie

KROK 1
Zaczynamy od tego, że to Ty piszesz list do Świętego Mikołaja na adres agencja.attis@gmail.com lub dzwonisz pod numer tel. 690000444 Podajesz termin, preferowaną godzinę, adres i liczbę uczestników wizyty. Podajesz również swojego maila oraz numer telefonu, na który Mikołaj przyśle ci znak ( sygnał tel. ), że już czeka pod Twoim domem.
KROK 2
Twoje zamówienie zostanie potwierdzone mailem lub telefonicznie. Jeżeli godzina, którą podałeś jest już zajęta jeden z Elfów Mikołaja zadzwoni do Ciebie aby ustalić inną. Jeżeli mieszkanie znajduje się poza I strefą taxi w Twoim mieście, pomocnik Mikołaja ustali z Tobą wysokość dopłaty paszowej za renifery. Zostaniesz poinformowany również o numerze telefonu do Mikołaja.
KROK 3
W końcu nadchodzi dzień wizyty. Mikołaj zastawia swoje sanie i renifery pod domem. Daje Ci znak ( sygnał tel.), że już nadjechał. Przed wejściem odbiera prezenty w umówionym miejscu i już jest gotowy. Wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością. Rozlega się pukanie do drzwi. „Ho! Ho! Ho Czy są tu grzeczne dzieci!?”. W drzwiach staje Mikołaj z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów. Dzieci zapraszają Mikołaja do domu i zaczyna się Rozdawanie prezentów.
Wizyta trwa 20-30 min. To wystarczy na rozdanie wszystkich upominków, piosenki, wierszyki, rozmowy o tym kim chcemy być jak dorośniemy (wyłącznie z rodzicami), szarpanie za brodę, wyciąganie ciekawskich z worka i oczywiście kolędowanie.
A NA KONIEC…
Mikołaj żegna się i zostaje odprowadzony przez rodziców na korytarz, gdzie sam zostaje obdarowany. Musi się spieszyć! W końcu jeszcze inne dzieci czekają na jego wizytę!

Aby zamówić Mikołaja najlepiej napisać do niego list mailowy na adres:agencja.attis@gmail.com lub zadzwonić pod numer tel: 690000444
Elfy pomogą ustalić datę, godzinę i miejsce wizyty. Po ustaleniu wszystkich szczegółów otrzymasz potwierdzenie drogą mailową lub tel.. Pozostanie tylko czekać na Mikołaja.
Terminy wizyt…
– termin I – godziny od 13 do 16.30
– termin II – godziny od 17 do 18.30
– termin III – godziny od 19 do 23

Śpiesz się, bo Mikołaj ma wiele pracy!
mikołaj z workiem

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s