Zaproś do swojego domu Świętego Mikołaja

mikołaj z workiem
Chcesz zrobić niespodziankę swojemu dziecku i zamówić Mikołaja na Święta? Ten czas jest wyjątkowy dla każdego z Nas dlatego Zaproś do swojego domu prawdziwego Świętego Mikołaja. By zamówić Wizytę Świętego Mikołaja należy skontaktować się mailowo mail podając w treści imię dziecka, zainteresowanie najmłodszego oraz domowników. Mikołaj podczas wizyty z wielką przyjemnością wysłucha przygotowanych wierszyków czy piosenek dla Świętego Mikołaja. Można także dokonać rezerwacji telefonicznej 690 000 444 lecz do takiej rezerwacji wymagamy potwierdzenia mailowo.
Gdy Święta są coraz bliżej, a Twoja pociecha coraz częściej pyta o wizytę Świętego Mikołaja, a Ty nie chcesz prosić kolejny raz wujka albo sąsiada o pomoc. Do akcji wkraczają nasi Mikołajowie. Mikołaj do wynajęcia jest specyficzną pracą, gdyż Mikołaj przez cały rok odpoczywa, by pod koniec roku móc przyjść do wszystkich dzieci w ten szczególny dla wszystkich czas.
Mikołaj wie, że każde dziecko marzy o wizycie Świętego Mikołaja, by móc się spotkać ze Świętym Mikołajem i chwilę porozmawiać. Dlatego dajemy taką możliwość, by uszczęśliwić Twoje dziecko na bardzo długo i by doświadczyło niezapomnianych chwili związanych ze Świętym Mikołajem i jego wizytą.
Każdy z Naszych Mikołajów ma bardzo duże doświadczenie w pracy Świętego Mikołaja i świetny kontakt z dziećmi. Jeśli nie chcesz być zawiedziony jakością Wizyty Mikołaja to zamów Mikołaja do wynajęcia u Nas strona firmy już dziś.
Naszego Mikołaja wynajmiesz w Poznaniu i okolicach

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s